Pomoc nauczyciela w przedszkolu terapeutycznym

Centrum Terapii Promitis

  • Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno-pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pomocy nauczyciela w Niepublicznym Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym PROMITIS przy ul. Sanockiej 1 w KrakowiePomoc nauczyciela w przedszkolu terapeutycznymObowiązki
  • pomoc w prowadzeniu zajęć edukacyjno-terapeutycznych
  • pomoc w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej
  • współpraca z rodzicami
  • obowiązki opiekuńczo-wychowawcze
Wymagania
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z zakresu pedagogiki lub psychologii
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i odpowiedzialność
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce terapeutyczno-edukacyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • jasny system wynagrodzeń

Gowork