KURSANT/ POLICJANT R7/0835

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0834
Obowiązki:Służba w policji. Rozkład czasu pracy: zmianowy 8/12 godzin lub podstawowy 8 godzin.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie branżowe
Zawód:
  • Policjant służby spraw wewnętrznych
  • Policjant służby prewencji
  • Policjant służby wspomagającej
  • Negocjator policyjny
  • Policjant służby kontrterrorystycznej
  • Policjant służby śledczej
  • Policjant służby kryminalnej
  • Pozostali policjanci
Pozostałe wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (może być bez egzaminu maturalnego), obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, niekaralność wyrokiem sądu za przestępstwo, korzystanie z pełni praw publicznych, uregulowany stosunek do służby wojskowej, zdolność fizyczna i psychiczna do pełnienia służby
Miejsce pracy: OKRĘŻNA 25, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: MianowanieWymagane dokumenty: - podanie o przyjęcie do służby (adresowane do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy),- wypełniony kwestionariusz osobowy do służby (część A i B), dostępny na stronie Komendy Miejskiej Policji we Włocławku lub osobiście w siedzibie,- kserokopia świadectw pracy lub służby (oryginały do wglądu),- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu),- książeczka lub zaświadczenie z WCR.Dodatkowa punktacja wg. Rozporządzenia MSWiA w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca