SPRZEDAWCA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Gryfino, zachodniopomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0238
Obowiązki:obsługa klienta, obsługa sali, sprzedaż i wydawanie posiłkówWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA
Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: Kościelna 35/2, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: skierowanie z PUP i CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca