OPIEKUN OSOBY STARSZEJ I NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Opole, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0739
Obowiązki:opieka nad osobą starszą i niepełnosprawną, mycie, kąpiel, przebieranie, karmienie, zmiana pozycji w łóżku, przenoszenie z łóżka na wózek inwalidzki, utrzymywanie porządków w szafie i w szafkach. Praca w godz. 6:00-14:00, 12:00-20:00, 22:00-06:00.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • kurs opiekuna dla osób starszych, dyspozycyjność, praca w zespole, znajomość j. polskiego
Miejsce pracy: Opolska 30A, 45-960 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: brak wymagańSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca