MAGAZYNIER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Łomża, podlaskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0393
Obowiązki:Przyjmowanie dostaw.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: Nowogrodzka 151A, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Magazynier - Tranzyt/Wysoki skład

    Raben Group

    Dołącz do naszego zespołu jako: Magazynier - Tranzyt/Wysoki skład Miejsce pracy: Łomża To oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie wypłacan…
    • 24 dni temu
  • magazynier-fakturzysta

    Elektro-Silver

    ELEKTRO-SILVER Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko magazynier-fakturzysta. Osoba ubiegająca się musi posiadać prawo jazdy kategorii B i umiejętność obsługi komputera. CV należny skła…
    • 12 dni temu