OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (m / k)

Walter-Fach-Kraft

  • Oborniki Śląskie, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH lider rynku pracy.Jesteśmy podmiotem należącym do międzynarodowej grupy, wyspecjalizowanej w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.Daj sobie szansę na stabilne zatrudnienie wybierz Walter-Fach-Kraft.Dołącz do naszego zespołu.Aktualnie jest przez Nas poszukiwany:OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGOmiejsce pracy:WrocławOPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (m / k) (012)Oferta
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę na pełen etat
  • możliwość startu od zaraz
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
Obowiązki
  • kompletowanie zamówień
  • praca ze skanerem
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy na magazynie

Gowork

Podobne oferty pracy

  • OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO super oferty (035) (m / k)

    Walter-Fach-Kraft

    • Oborniki Śląskie, dolnośląskie
    Poszukujemy operator wózków widłowych do pracy we Wrocławiu! OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO super oferty! (035) (m / k) Oferta umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin atrakcyjne i…
    • 13 dni temu
  • OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO super oferta (023) (m / k)

    Walter-Fach-Kraft

    • Oborniki Śląskie, dolnośląskie
    Poszukujemy operator wózków widłowych do pracy we Wrocławiu! OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO super oferta! (023) (m / k) Oferta umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin atrakcyjne i…
    • 13 dni temu
  • OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO super oferta (024) (m / k)

    Walter-Fach-Kraft

    • Oborniki Śląskie, dolnośląskie
    Poszukujemy operator wózków widłowych do pracy we Wrocławiu! OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO super oferta! (024) (m / k) Oferta umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin atrakcyjne i…
    • 13 dni temu