KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Opole, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0789
Obowiązki:Wyjazdy w obrębie województwa opolskiego i ościennych, utrzymanie i dbałość o powierzoną flotęWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • prawo jazdy kategoria - B
  • punktualność, rzetelność
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • [Umiejętność 2] : Dobra organizacja pracy własnej[Umiejętność 1] : Niekaralność, doświadczenie w prowadzeniu samochodu min. 1 rok
Miejsce pracy: 45-075 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca