Specjalista ds. planowania produkcji / praca od zaraz

Gi Group

  • Otwock, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Zadania:
  • przygotowywanie planów/harmonogramów produkcji
  • dbanie o terminową realizację planów produkcyjnych
  • zapewnienie jak najlepszego wykorzystania mocy produkcyjnych
  • przygotowywanie i analizowanie dokumentacji/raportów
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • wysoko rozwinięte kompetencje analityczne oraz komunikacyjne
Oferujemy:
  • umowę o pracę z Klientem
  • program wdrożenia do pracy na nowym stanowisku
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multi Sport, szkoleń, premię za polecenie pracownika
  • pracę w miejscowości Kowale k. Gdańska lub Nowy Konik k. Warszawy
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

InfoPraca