PRACOWNIK OBSŁUGI MYJNI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0334
Obowiązki:Obsługa myjni samochodowejWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
Miejsce pracy: Zanotecie 2, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta Odpisywanie na wiadomości

    Carloss Marketing - Media

    • Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie
    • 3 700 PLN miesięcznie
    NA CZYM POLEGA PRACA? Twoja praca polega tylko i wyłącznie na odpisywaniu na wiadomości gotowymi skryptami i formułkami oraz wykonywanie prostych zadań poprzez działanie na gotow…
    • 10 dni temu
  • Pracownik Sklepu

    ACTION Poland Sp. z o. o.

    • Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie
    Pracownik Sklepu e42894 Obowiązki Razem z innymi pracownikami dbasz o to, aby sklep był schludny i uporządkowany, a towar wyeksponowany na półkach w taki sposób, aby klienci …
    • 13 dni temu
  • Pracownik do firmy transportowej z językiem hiszpańskim

    • Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie
    • Ślesin, wielkopolskie
    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik do firmy transportowej z językiem hiszpańskim Miejsce pracy: Ślesin (pow. nakielski, gm. N…
    • 11 dni temu