ELEKTRYK R25/0871

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0870
Obowiązki:- wykonywanie napraw oraz prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń,
- rozwiązywanie problemów technicznych ,
- wykonywanie i modernizacja instalacji elektrycznych,
- wykonywanie pomiarów elektrycznych urządzeń,
- przeprowadzanie przeglądów okresowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • uprawnienia SEP do 1 kV
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
Zawód:
  • Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - lata: 3)
Pozostałe wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe elektryczne; minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; uprawnienia SEP do 1KV lub powyżej; umiejętność czytania schematów elektrycznych; znajomość zagadnień z zakresu układów sterowania; umiejętność pracy w zespole
Miejsce pracy: WYSOKA 15, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 3Wymagane dokumenty: CV na adres: kadry@kesem.com.pl, place2@kesem.com.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca