KOSMETYCZKA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Dźwirzyno, zachodniopomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0408
Obowiązki:Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii, udzielanie porad z zakresu kosmetyki, sprzedaż produktów kosmetycznych, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Praca w godz. 9-17, również w soboty.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Wymagane ukończenie kursów kosmetycznych lub ukończenie szkoły kosmetycznej.Wymagane doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania zabiegów na twarz oraz ciało, pielęgnacji dłoni oraz stóp.Dyspozycyjność, zainteresowanie branżą beauty, komunikatywność.
Miejsce pracy: Piastowska 5, 78-131 Dźwirzyno, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: cv + dokumenty potwierdzające kwalifikacje i doświadczenie zawodoweSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca