Zatrudnię kosmetyczkę w celu przeprowadzenia szkolenia

Nawrot Alicja

  • Zamość, lubelskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Podejmę współpracę z kosmetyczką w celu przeprowadzenia szkolenia z zakresu " Kosmetyczka" dla 10 osób w Krasnymstawie 160h w okresie do 15.06.2024 ( 20 dni szkolenia po 8h) w godzinach 08.00 do 16.00Wykształcenie : wyższe kierunkowe oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Lento

Podobne oferty pracy

  • Magister Farmacji

    Dr. Max

    Magister Farmacji - Zamość, ul. Hrubieszowska Mamy receptę na Twoją karierę! Dołącz do apteki sieci franczyzowej Dr.Max już dziś i poznaj ją od wewnątrz. Każdego dnia uczestn…
    • 25 dni temu
  • Przedstawiciel Regionalny (lubelskie)

    BZK Group

    Zakres zadań: · Zbieranie ofert sprzedaży surowców oraz zamówień zakupu w podległym regionie, · Oferowanie produktów paszowych producentom rolnym, · Działania handlowe (negoc…

    BZK Group

    Spółkę BZK Group powołano do funkcjonowania jako wynik poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród któ…