KSIĘGOWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Jarosław, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0604
Obowiązki:Prowadzenie operacji finansowych zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości, księgowanie dokumentów oraz sprawdzenie poprawności rachunkowej przygotowywanych deklaracji podatkowych i sprawozdań.Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysyłanie cv na email: podatki@kancelariakh.eu.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Zawód:
  • Księgowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • obsługa programu OPTIMA
Miejsce pracy: Juliusza Słowackiego 22, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca