PRACOWNIK FIZYCZNY

Gi Group

  • Tychy, śląskie
  • 27,75 PLN za godzinę
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-03-25Dostępność : 3 zmianyTyp umowy : Umowa zlecenieDo pracy na stanowisku pracownik fizyczny na zakładzie produkcyjnym, który specjalizuje się produkcją opakowań z tektury falistej poszukujemy kandydata/kandydatkę.Nr kontaktowy: 508 040 093Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • stawkę godzinową 27,75 zł brutto
  • atrakcyjny system nagród
  • interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • wolne weekendy
Zadania:
  • przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • wypełnianie raportów jakościowych
  • nadzór nad dokumentacją kontrolną
  • sporządzanie zapisów z przeprowadzonych czynności kontrolnych
  • analiza przyczyn powstania niezgodności
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność czytania rysunków oraz dokumentacji technicznej
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno - pomiarowymi
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Produkcja i konserwacjaSpecjalizacja : Produkcja i konserwacjaRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 12403

Gi Group