ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA / POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Bytów, pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0305
Obowiązki:pomoc nauczycielowi przedszkola w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej, spełnianie w stosunku do dzieci czynności obsługowych, uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci, organizowanie wypoczynku dzieci, utrzymywanie w ładzie i porządku przydzielonego oddziału, dbałość o należyty stan mienia przedszkolnego, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz zabezpieczenie mienia przedszkola.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • - wykształcenie: co najmniej zawodowe, preferowane średnie lub w trakcie studiów na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna lub innym pedagogicznym,- preferowany co najmniej 1 rok doświadczenia w przedszkolu lub żłobku
Miejsce pracy: Michała Drzymały 26A, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: za pośrednictwem urzęduKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca