Kierowca kat. C

Multi-Form

  • Tychy, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Kierowca kat. CTwój zakres obowiązków
  • dostarczanie towarów do klientów samochodem ciężarowym
  • dbałość o powierzony towar i mienie
Nasze wymagania
  • sumienność i zdyscyplinowanie
  • prawo jazdy kategorii C
  • karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji
  • umiejętność pracy w zespole
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, programu sportowego

Gowork

Podobne oferty pracy

  • Kierowca kat. C+E - PL-CZ, projekt Action

    Raben Group

    • Bieruń, śląskie
    Dołącz do naszego zespołu jako: Kierowca kat. C+E - PL-CZ, projekt Action Miejsce pracy: Bieruń Zostaniesz naszym mistrzem kierownicy na krajowych trasach. Wykażesz się samod…
    • 26 dni temu
  • Kierowca kat. C / C+E

    Eurovia Polska S.A.

    • Oświęcim, małopolskie
    Kierowca kat. C / C+E Opis zadań Obsługa i prowadzenie maszyn na budowach realizowanych na terenie woj. małopolskiego Dbałość o powierzony sprzęt Przestrzeganie przepisów BH…
    • 8 dni temu