MECHANIK INSTALACJI CHŁODNICZYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Radzyń Podlaski, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0135
Obowiązki:- dbanie o stan instalacji chłodniczych;
- wykonywanie przeglądów planowych;
- usuwanie drobnych awarii.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • chęć do pracy
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Miejsce pracy: Parkowa 33, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 0, miesiące: 6Wymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.bimiz.comKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca