Technolog

Zaklady Mechaniczne "Tarnow" S.A.

  • Brzesko, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
TechnologTwój zakres obowiązków
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej w zakresie obróbki skrawaniem oraz montażu,
  • tworzenie rysunków 2D i 3D,
  • dobór odpowiedniego oprzyrządowania i materiałów,
  • ścisła współpraca z wydziałem produkcyjnym i kontrolą jakości,
  • optymalizacja i standaryzacja dotychczasowej produkcji,
  • przygotowywanie ofert dla klientów zewnętrznych,
  • terminowa realizacja powierzonych zadań.
Nasze wymagania
  • wykształcenie inżynierskie techniczne (obróbka skrawaniem, inżynieria mechaniczna i materiałowa bądź pokrewne),
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji, technologii lub konstrukcji,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się programami CAD,
  • umiejętność tworzenia procesów technologicznych obróbki skrawaniem oraz montażu,
  • umiejętność doboru narzędzi i parametrów obróbczych,
  • wiedza z zakresu procesów obróbki skrawaniem, narzędzi skrawających, metrologii, montażu,
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole, komunikatywność,
  • odpowiedzialność oraz zdolność do samodzielnego uczenia się.
  • znajomość programów: Solid Edge, INFOR ERP LN,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień z dziedziny automatyzacji i robotyzacji,
  • 2 letnie doświadczenie w obszarze technologii,
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing.
To oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów, karnetów sportowo-rekreacyjnych, imprez kulturalno-oświatowych, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników),
  • prywatną opiekę medyczną.

Gowork