SPAWACZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0628
Obowiązki:Remonty osprzętu maszyn budowlanych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • spawacz metodą MIG i MAG
Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: Grabowiecka 43, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: skierowanieSposób aplikowania: za pośrednictwem urzęduKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca