OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Wojciechów, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0166
Obowiązki:Obsługa maszyn, załadunek rozładunek maszyn, prace ziemne zgodnie ze zleceniami, wszelkie prace wskazane przez pracodawcęWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Operator koparki jednonaczyniowej kl. I
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • samodzielność
  • chęci do pracy, uczciwość
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Pozostałe wymagania:
  • [Umiejętność 1] : Prawo jazdy kat.B
Miejsce pracy: Piaskowa 7, 46-300 Wojciechów, powiat: oleski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca