Elektryk / Mechanik w obszarze produkcji

Benett People

  • Góra Kalwaria, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
ZAKRES ZADAŃ:
  • Naprawa oraz przeglądy techniczne, konserwacje, remonty maszyn i urządzeń.
  • Usuwanie oraz naprawa usterek.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzaniem napraw i konserwacji maszyn i urządzeń.
  • Inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych.
  • Współpraca z Działem Produkcji oraz Działem Jakości.
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w Dziale Utrzymania Ruchu (Elektromechanik lub podobne).
  • Aktualne uprawnienia elektryczne do 1kV.
  • Umiejętność pracy w zespole.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku: w godzinach 6-14 / 14 - 22.
  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie oraz świadczenia socjalne.