PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY R29/0888

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0887
Obowiązki:utrzymywanie i pozyskiwanie nowych klientów odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika)Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera, komunikatywność, praca na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, elastyczne godziny pracy
Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca