PRACOWNIK FIZYCZNY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Łuków, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0201
Obowiązki:piaskowanie i malowanie elementów stalowychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • wykształcenie podstawowe, staż pracy nie wymagany, do przyuczenia
Miejsce pracy: Łapiguz 100d, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: nie dotyczySposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.ramar.net.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca