PRACOWNIK DS. JAKOŚCI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Darłowo, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0357
Obowiązki:kontrola przestrzegania procesów jakościowych, planów, harmonogramów i instrukcji, kontrola jakości surowca rybnego i wyrobów gotowych, przeprowadzanie odbiorów jakościowych, prowadzenie dokumentacji systemowej, kontrola pracowników w zakresie procedur jakościowychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • podstawowe zagadnienia higieny przy produkcji żywności
  • doświadczenie w pracy w zespole
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Miejsce pracy: Kowalewice 35, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca