ELEKTRYK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0926
Obowiązki:Opis stanowiska :
  • Montaż i podłączanie instalacji elektrycznych
  • Montaż oświetlenia
  • Przegląd, konserwacja i naprawa instalacji,
  • Prace serwisowe
Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Wymagania:Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, uprawnienia branżowe ( świadectwa kwalifikacji do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowisku dozoru i eksploatacji), praca na wysokościach, bez ograniczeń zdrowotnych, dyspozycyjność, czynne prawo jazdy,uczciwość i rzetelność.Opis stanowiska:Montaż i podłączanie instalacji elektrycznych, montaż oświetlenia, przegląd, konserwacja i naprawa instalacji, prace serwisowe.
Miejsce pracy: Panoramiczna 2, 25-503 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca