Menedżer Sklepu Siedlce

MediaMarktSaturn

  • Siedlce, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Twoje zadania
  • Wdrażaniem strategii firmy oraz procesów biznesowych na poziomie marketu
  • Dążeniem do bycia liderem na rynku lokalnym
  • Realizacją uzgodnionych celów biznesowych
  • Budowaniem struktury oraz zarządzaniem podległym zespołem (motywowanie i rozwój pracowników)
  • Inspirowaniem i rozwijaniem pracowników aby tworzyli multifunkcyjny zespół skoncentrowany na zadowoleniu klienta i zyskownym rozwoju
  • Zapewnieniem najwyższej możliwej jakości obsługi klienta w markecie (NPS)
  • Koncentrowaniem uwagi pracowników na sprzedaży usług i rozwiązań, aby zaspokoić potrzeby klientów i zapewnić, że zawsze sprzedajemy i realizujemy najlepsze rozwiązania
  • Optymalizowaniem w sposób ciągły procesów i struktury kosztów w markecie
  • Prowadzeniem coachingu swoich bezpośrednich podwładnych, zgodnie z wartościami firmy i tworzeniem właściwej kultury organizacyjnej
  • Współpracą z zespołami w centrali w zakresie zapewnienia odpowiedniej dostępności zapasów
Nasze wymagania
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu placówką handlową
  • Rozwinięte umiejętności przywódcze (delegowanie zadań, motywowanie i rozwijanie zespołu)
  • Nastawienie na osiąganie wyników i umiejętność pracy pod presją czasu oraz zgodnie z wyznaczonymi terminami
  • Wysoka orientacja na klienta
  • Bardzo dobra komunikacja i rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność analizy/syntezy oraz pracy z liczbami i podejmowanie decyzji w oparciu o dane
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Entuzjazm i pozytywne myślenie
Additional BenefitsO nasJesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.Job InfosGotowi na odpowiedzialne zadania?
Let's Go!Szukamy pasjonatów technologii, których ekscytuje wizja tworzenia najlepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Szukamy tych, którzy chcą mieć wpływ - tak jak Ty! Premie za wyniki Dedykowane szkolenia i możliwości rozwoju Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy Fajny zespółLet's