DORADCA KLIENTA INW12/0893/24

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0892
Obowiązki:obsługa telefoniczna klienta, sprawdzanie dostepności części motoryzacyjnychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • obsługa komputera
Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, podstawowa znajomość budowy samochodów i obsługi komputera, praca w godz.: 08.00-15.00
Miejsce pracy: KAPITULNA 67, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca