Młodszy księgowy w dziale należności

Randstad

  • Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Dla naszego Klienta - międzynarodowego Centrum usług wspólnych poszukujemy młodszego księgowego w dziale należności z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.Młodszy księgowy w dziale należności Nr ref.: 664/1/2024/MŻ/jobs.pl Kraków (małopolskie)Oferujemy
  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość rozwoju w dziale należności
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • pracę hybrydową (2 dni w tygodniu praca z biura w Krakowie)
  • wynagrodzenie ok. 5600 brutto/m-c
Zadania
  • realizacja ręcznych i zautomatyzowanych płatności za pośrednictwem globalnego systemu bankowego lub portali,
  • ścisła współpraca z przedstawicielami banków i specjalistami,
  • skuteczne operacje kontroli SOX,
  • monitorowanie krytycznych płatności i radzenie sobie z wieloma specyfikami krajowymi,
  • proaktywna współpraca z działem podatkowym, zgodności i skarbu,
  • utrzymywanie dobrych relacji z przydzielonymi przedstawicielami jednostek biznesowych i dostawcami,
  • przyczynianie się i wspieranie globalnej standaryzacji procesów i ciągłego doskonalenia,
Oczekujemy
  • doświadczenie w procesie osoby z doświadczeniem w obszarze przetwarzania i realizacji płatności, poszukującej możliwości poszerzenia wiedzy i wzięcia udziału w kilku projektach usprawnień i transformacji,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (lub w trakcie), rachunkowość lub finanse oraz udokumentowana wiedza z zakresu rachunkowości,
  • 1 rok doświadczenia w obszarze rachunkowości/finansów/bankowości będzie dodatkowym atutem,
  • pożądane doświadczenie w dowolnych systemach księgowych, tj. S4Hana i/lub SAP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programu Excel - silna motywacja do pracy w dynamicznym globalnym zespole ds. płatności,
  • ważny paszport (wymagany do uzyskania dostępu do portali bankowych)
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl