Specjalista ds. BHP (branża produkcyjna)

Coberon Chronos

  • Września, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Lokalizacja: WrześniaSpecjalista ds. BHP (branża produkcyjna)Opis stanowiska:wykonywanie obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów o służbie BHP,sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP,raportowanie, tworzenie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej BHP, w tym udział w przeprowadzaniu audytów stanu bezpieczeństwa, przygotowaniu oceny ryzyka zawodowego zgodnie w wymogami prawnymiudział w postępowaniach powypadkowych oraz dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków,przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych BHP oraz kontrola warunków pracy,udział w tworzeniu planów i działań prewencyjnych zmierzających do poprawy warunków pracy,tworzenie kultury bezpiecznej pracy i systemu bezpieczeństwaprzeprowadzanie kontroli parku maszynowego pod kątem zgodności z wymaganiami bezpieczeństwawspółpraca z zewnętrznymi instytucjami kontrolizakup wyposażenia technicznego i wprowadzenie procedur roboczych i materiałów.Wymagania:Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej (znajomość wózków widłowych, zagadnień związanych z magazynowaniem)Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie BHP,Uprawnienia dla pracowników służby BHP,Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym,Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;Umiejętność logicznego myślenia oraz pracy pod presją czasu;Dobra organizacja pracy, komunikatywność.Mile widzianeznajomość zagadnień ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001.Oferujemy:pracę w zespole specjalistów wykorzystujących najnowsze technologie,odpowiedzialną pracę w nowoczesnej, międzynarodowej organizacji,atrakcyjne wynagrodzenie,możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Jobdesk.pl

Podobne oferty pracy

  • Specjalista ds. BHP (branża produkcyjna)

    Coberon Chronos

    • Września, wielkopolskie
    Lokalizacja: Września Specjalista ds. BHP (branża produkcyjna) Opis stanowiska: wykonywanie obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów o służbie BHP, sprawowan…
    • 19 dni temu
  • Specjalista ds. BHP (m/k)

    Trenkwalder Group

    • Września, wielkopolskie
    Zadania: sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP, raportowanie, tworzenie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej BHP, udział w przeprowadzaniu audytów st…
    • 1 miesiąc temu
  • Specjalista ds. Kluczowych Klientów

    Techpak Group Sp. z o.o.

    • Września, wielkopolskie
    Techpak Group Sp. z o.o. jest rodzinną firmą działającą ponad 25 lat na rynku produkcji opakowań tekturowych, standów reklamowych oraz tektury. Specjalista ds. Kluczowych Klientó…
    • 17 dni temu