Koordynator IT

Arvato

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Zakres obowiązków:Rola przełożonego (People Managera) dla łącznie 15 osób w obszarach RPA (Robotic Process Automation), DEV (programiści .NET), OMS (Output Management System - wydruki) oraz EDI (Electronic Data Interchange):
  • Planowanie i realizacja strategii związanej z rozwojem zespołu zbieżnej ze strategią organizacji.
  • Zarządzanie rozwojem podległych pracowników: przekazywanie bieżącego feedbacku, rozwój kompetencji w zespole, tworzenie ścieżek karier, prowadzenie ocen rocznych i śródrocznych oraz zarządzanie poprzez cele.
  • Dbanie o odpowiednią motywację pracowników, komunikację i atmosferę w zespole.
  • Ścisła współpraca z Tech Leadami w zakresie rozwoju kompetencji technicznych pracowników z podległego zespołu.
  • Wspieranie Service Managerów i Product Ownera w zakresie dostarczania wysokiej jakości serwisu/usługi/rozwoju produktu przez pracowników z podległego zespołu.
  • Zapewnianie ciągłości zadań poprzez przydzielenie do odpowiednich serwisów i/lub produktów.
  • Reprezentowanie zespołu w i poza strukturami Arvato.
  • Zadania administracyjne związane z zarządzeniem zasobami ludzkimi.
Nasze wymagania:Doświadczenie w zarządzaniu zespołami IT (widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołami programistów) * Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2).
  • Wysoki poziom odpowiedzialności za powierzony obszar (ownership mindset), dokładność oraz skrupulatność w realizacji zadań.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne, w tym wysoki poziom empatii i zrozumienia potrzeb pracowników, a także umiejętność negocjacji i przekonywania innych.
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej, zarządzania priorytetami i delegowania zadań.
  • Umiejętność budowania relacji oraz pozytywnej atmosfery współpracy w zespole.
Mile widziane:Doświadczenie w zarządzaniu projektami/produktami IT.
  • Znajomość metodyki PMI (Waterfall) i podejścia Agile w prowadzeniu projektów.
  • Znajomość rozwiązań .NET, RPA (Robotic Process Automation) oraz EDI (Electronic Data Interchange).
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Takie dajemy możliwości rozwoju:Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku, * branżowe platformy e-learningowe,
  • czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • treningi umiejętności miękkich,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie.
To oferujemyudział w rozwijających projektach mających wpływ na działanie Arvato * pracę w oparciu o metody zwinne
  • możliwość korzystania z home office 2 dni w tygodniu
  • zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!
Arvato jest liderem usług logistycznych e-commerce dla branż Fashion&Beauty oraz Healthcare. Zapewniamy kompleksowe usługi dla sektora e-commerce. Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w obsłudze procesów operacyjnych, wiedzy eksperckiej na temat kompleksowej wysyłki B2C i B2B, Arvato zapewnia sklepom on-line możliwość uzyskania natychmiastowych korzyści biznesowych, wpływając na zwiększenie poziomu satysfakcji klientów. Arvato łączy know-how swoich pracowników z odpowiednią technologią i właściwymi procesami biznesowymi, aby w wymierny sposób zwiększyć produktywność i wyniki działalności swoich partnerów.We wszystkich lokalizacjach współpracujemy według zasad Team Positivity - Pozytywny Zespół. Filarami tego podejścia są Postawa, Relacje i Otwartość. PRO to przede wszystkim przestrzeń do dialogu, a także ciągłe budowanie otwartości w oparciu o szacunek, pomoc i życzliwość. Pozwala nam to być organizacją rozwijającą się dzięki dbałości o pozytywne relacje.Company: Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato ServicesCountry: PolandState/Region: WielkopolskieCity: PoznańPostal Code: 61-569Job ID: 268041

Arvato