KIEROWCA C+E

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lublin, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0769
Obowiązki:Wożenie kontenerów z odpadami budowlanymi.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • kwalifikacja na przewóz rzeczy dla C +E
  • prawo jazdy kat. C+E
  • punktualność, chęci do pracy
Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: METALURGICZNA 13D, 20-234 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny,osobistySposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca