PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM R28/0883

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0882
Obowiązki:- współtworzenie i wdrażanie polityki sprzedaży zgodnie ze strategią firmy,
- sporządzanie raportów i analiz związanych z wykonywaną pracą,
- utrzymywanie efektywnych kontaktów handlowych z kluczowymi klientami,
- prowadzenie negocjacji handlowych z klientami,
- ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy,
- nadzór nad kompletnością dokumentacji sprzedażowej i transportowej.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Umiejętności i uprawnienia:
  • znajomość pakietu MS Office
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Zawód:
  • Specjalista do spraw sprzedaży
Pozostałe wymagania:
  • umiejętności analitycznego myślenia; wykształcenie wyższe mile widziane; znajomość obsługi komputera i programów MS Office (Excel, Word); umiejętność pracy w grupie; umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków; zdolność planowania i organizowania pracy własnej; znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację; kandydat dodatkowo powinien być kreatywny i zaradny oraz mieć aktywne i entuzjastyczne podejście; praca w godz.: 08.00-16.00, 09.00-17.00
Miejsce pracy: Papieżka 69, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca