REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0609
Obowiązki:-KSIĘGOWANIE
-WERYFIKACJA POPRAWNOŚCI FAKTUR
-ROZLICZANIE PŁATNOŚCIWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: RACHUNKOWOŚĆ
Pozostałe wymagania:
  • WYMAGANIA:- DOŚWIADCZENIE MIN. 2 LATA W KSIĘGOWOŚCI- ZNAJOMOŚĆ PODSTAW RACHUNKOWOŚCI
Miejsce pracy: 39-200 Podgrodzie 32C, powiat: dębicki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca