Specjalista ds HR

VMK Konstantynow

  • Konstantynów, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Główne zadania:
  • Prowadzenie akt pracowniczych (przygotowywanie umów o pracę, wypowiedzeń, nagan, świadectw pracy i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem)
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich
  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac sprawdzanie poprawności naliczenia urlopu, zasiłku chorobowego, premii, ekwiwalentu za urlop, dodatków, składek, podatku itd.)
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS US GUS PPK)
  • Realizacja zadań z zakresu PPK • Prowadzenie dokumentacji zasiłkowej
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe • min 3 letnie doświadczenie na zajmowanym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
  • Pakiet opieki medycznej • Kartę sportową Benefit
  • Dostęp do platformy szkoleniowej
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: info@vmgk.pl Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ( Dz. U. 2016 r. poz. 922 ), a od 25.05.2018 zgodne z RODO

Jobdesk.pl