ASYSTENT ZARZĄDU

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Szczytno, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0203
Obowiązki:Realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura firmy min. obsługa skrzynki pocztowej, porządkowanie korespondencji, przekazywanie zadań, tworzenie ofert firmy, organizacja spraw związanych z obsługą projektów, wstępna analiza umów, dbanie o dokumenty i archiwizacja, prowadzenie i organizacja terminarza spotkań służbowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Niezbędne doświadczenie min. 2 lata w pracy biurowej lub na podobnym stanowisku.Mile widziane wykształcenie wyższe
Miejsce pracy: Wincentego Pola 5, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cv na email aleksander.lewalski@pantopoland.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca