ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lubartów, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0290
Obowiązki:Usługi asystencji osobistej i ich zakres uzależnione są od sytuacji osoby z niepełnosprawnością, stopnia oraz rodzaju jej niepełnosprawności i w szczególności polegają na wspieraniu w różnych strefach życia, w tym:
1) wsparcia uczestnika w czynnościach samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej;
2) wsparcia uczestnika w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełnianiu ról w rodzinie;
3) wsparcia uczestnika w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania;
4) wsparcia uczestnika w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • [Inne] : osoby posiadające dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w następujących zawodach i specjalnościach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, siostra PCK, fizjoterapeuta lub osoby posiadające co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie
Miejsce pracy: 21-100 Lubartów, powiat: lubartowski, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 0, miesiące: 6Wymagane dokumenty: kontakt bezpośrednio do pracodawcySposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca