PRACOWNIK BIUROWY

Food Park Kowal

  • Kowal, kujawsko-pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
OFERTA PRACYFirma Food Park Kowal sp. z o.o. z siedzibą w Dziardonicach prowadzi działalność usługową w zakresie pakowania, zamrażania i przechowywania żywności oraz działalność handlową w zakresie obrotu artykułami spożywczymi (mięsem, owocami i warzywami) z przeznaczeniem do przetwórstwa lub dużych odbiorców głównie poza granicami kraju. Siedziba firmy mieści się w Dziardonicach k/Kowala, w Głownie k/Łodzi zlokalizowane jest biuro handlowe.Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Dziardonice, KowalGłówne zadania:
  • Wystawianie dokumentów PZ,
  • Wystawianie dokumentów WZ,
  • Wystawianie dokumentów Exportowych,
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.
Wymagania:
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość programów Office i WMS, mile widziana znajomość programu Symfonia Handel
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Chęć rozwoju własnych kompetencji i poznawania nowych zagadnień w ramach zakresu obowiązków
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą dynamiczną pracę w rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • Wyposażenie niezbędne do realizacji powierzanych zadań
  • Zapewnione posiłki regeneracyjne dla pracowników
KLAUZULA INFORMACYJNA:
Wysyłając aplikację prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie Food Park Kowal sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz.883.

Lento