Praktykant/ka w Dziale Logistyki

MediaMarktSaturn

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 30 dni temu
Twoje zadania
  • Przygotowywanie zestawień i analiz
  • Analiza, weryfikacja raportów oraz wizualizacja danych
  • Komunikacja ze sklepami i przewoźnikami
  • Współpraca z zespołem transportu
Nasze wymagania
  • Posiadasz status studenta
  • Dobrze organizujesz pracę własną, efektywnie współpracujesz w zespole
  • Dobrze znasz MS Excel
  • Posiadasz wysokie zdolności analityczne
  • Interesujesz się nowinkami technologicznymi i elektroniką użytkową
  • Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym
  • Jesteś dostępny do pracy w ramach 40 godzin w tygodniu w czasie trzymiesięcznych praktyk (od lipca do końca września)
O nasJesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.Additional BenefitsJob InfosGotowi na rozwój i bezcenną wiedzę?
Let's Go!Szukamy pasjonatów technologii, których ekscytuje wizja tworzenia najlepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Szukamy tych, którzy chcą mieć wpływ - tak jak Ty! Praca w modelu hybrydowym i nowoczesne biuro Dedykowane szkolenia i możliwości rozwoju Elastyczne godziny pracy Udział w projektach Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy Fajny zespółLet's