POMOCNIK ARCHIWISTY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0638
Obowiązki:przyjmowanie transportu dokumentów do archiwum, przygotowanie palet z dokumentacją do dalszego transportu, sortowanie przyjętej dokumentacji, układanie kartonów z dokumentacją na paletach lub regałach, wykonywanie innych drobnych poleceń przełożonego, dbanie o porządek w części magazynowej archiwumMiejsce pracy: Toruń, ul. Polna 146bWymagania:Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • 5-letnie doświadczenie w pracy magazynowej, sortowniczej, fizycznej
Miejsce pracy: Polna 146b, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 5Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres: kontakt@dast-archiwum.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca