OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Jędrzejów, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0331
Obowiązki:Obsługa plotera termicznego do cięcia styropianu, pomiar bloków styropianowych i przygotowanie do dalszej obróbki, obsługa wózka widłowegoWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • praca w zespole
  • obsługa wózka widłowego
  • sumienność, komunikatywność,zaangażowanie
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Zawód:
  • Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych*
Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B
Miejsce pracy: Rakowska 33 b, 28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: skierowanieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca