Kelner/Kelnerka

Hotel Anneliese Niemcy Bawaria

  • Niemce, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 28 dni temu
Mały rodyinnz hotel w górach szuka wsparcia na restauracji
Szukamy:
Kelnera/BarmanaWymagania:
-doświadczenie na w/w stanowisku -2 lata,
-znajomość języka niemieckiego -komunikatywna.,
-ukierunkowane wykształcenie w zawodzie kelnerki/kelnera
-samochod (prawo jazdy kat:B)
Warunki pracy:
-umowa niemiecka z niemieckim pracodawcą bez pośredników i agencji
40 godzin/tyg.
-stawka za godzinę 14,00-15,00 Euro
-mieszkanie lub pokoj do ustalenia z kandydatem
-napiwki
-napoje gratis
-możliwość korzystania z basenu,sauny
-premia
Obowiązki:
-utrzymywanie porządku w restauracji i w ogrodzie piwnym
-przedstawianie menu
-odbieranie zamówień z kuchni
-sporządzanie rachunków
-przyjmowanie płatności
-dbanie o czystość stolików za barem i w restauracji

Lento

Podobne oferty pracy

  • KELNER/KELNERKA

    Centralna Baza Ofert Pracy

    • Łuszczów-Kolonia, lubelskie
    Numer oferty: StPr/24/0855 Obowiązki: Obsługa klientów, przygotowywanie napojów zimnych i ciepłych, dbanie o czystość na sali. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności…
    • 10 dni temu
  • Kelnerka

    Recepcja

    • Lublin, lubelskie
    Witam, Hotel Botanic poszukuje osoby na stanowisko kelnerki, praca w godz. 7-13 i 16-22. Grafik elastyczny. Również istnieje możliwość dorobienia na obsłudze imprez okolicznościo…
    • 22 dni temu
  • Zatrudnimy kelnera/kelnerkę

    Kenny

    • Lublin, lubelskie
    Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku kelnera/kelnerki w nowo otwierającej się restauracji z kuchnią wietnamską w centrum Lublina. Oferujemy pracę zmianową, na pełen etat - 8h w…
    • 6 dni temu