INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Łomża, podlaskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0400
Obowiązki:Zgodnie ze stanowiskiem.
Praca: ul. Poznańska 77, 18-400 Łomża i woj. podlaskieWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: inżynieria środowiska
Pozostałe wymagania:
  • Wymagane wyk. wyższe- inżynieria środowiska (lub w trakcie studiów), mile widziane uprawnienia sanitarne, *pracodawca umożliwia zdobycie uprawnień
Miejsce pracy: Poznańska 77, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca