SPRZEDAWCA W STACJI PALIW

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lubraniec, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0829
Obowiązki:Sprzedawca w stacji paliwWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • obsługa komputera
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • dojazd do pracy we własnym zakresie
Miejsce pracy: 87-890 Lubraniec-Parcele 55, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: .Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca