ELEKTRYK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Świdnik, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0216
Obowiązki:Samodzielne wykonywanie instalacji elektrycznych. Montaż urządzeń i osprzętu elektrycznego.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV w zakresie eksploatacji
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Pozostałe wymagania:
  • [Inne] : mile widziane doświadczenie w ZAWODZIE ELEKTRYKA
Miejsce pracy: 21-045 Świdnik 1, powiat: świdnicki, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca