Elektryk

Lubelski Fornir Sp. z o.o.

  • Łaszczów, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
LUBELSKI FORNIR Sp. z o.o. od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w produkcji okleiny naturalnej z gatunków europejskich. Od 2019 roku, wsparci przez wiedzę i doświadczenie Grupy Möhring, staliśmy się jeszcze bardziej elastycznym i wszechstronnym partnerem na rynku producentów okleiny naturalnej w Europie. W naszej produkcji, stawiamy na doświadczenie, jakość i rozwijanie technologii,W związku z rozwojem firmy poszukujemy Elektryka Utrzymania Ruchu.
Opis stanowiska:
- Czytanie schematów technicznych.
- Wykonuje konserwacje i przeglądy maszyn oraz urządzeń według
harmonogramu
- Nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych, urządzeń elektrycznych i
instalacji.
- Diagnozowanie i usuwanie usterek w układach elektrycznych.
- Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn produkcyjnych,
urządzeń i instalacji.
- Naprawa i wymiana uszkodzonych elementów i podzespołów.
- Udział w nowych projektach.Wymagania:
- Wykształcenie elektryczne lub pokrewne.
- Mile widziane uprawnienia SEP.
- Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Elektryka/
elektromechanika.
- Znajomość przepisów BHP i PPOŻ.
- Prawo jazdy kategorii B.
- Gotowość do pracy zmianowej, w tym w porze nocnej.Oferujemy:
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
- Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę.
- Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego.Prosimy o przesłanie CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na adres mailowy @

Lento