Kierowca kat.C. Lipsk-Niemcy

Loca Logistik Gmbh

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Niemiecka firma transportowa LOCA LOGISTIK GMBH poszukuje dla jednego ze swoich oddziałów w Lipsku, pracownika na stanowisko: KIEROWCA kat.C. do dystrybucji paletowej.
WYMAGANIA:
-prawo jazdy kat. C z kodem 95
-karta kierowcy
-ADR podstawowy mile widziany
-j.niemiecki albo j.angielski -warunek konieczny
-doświadczenie w dystrybucji paletowej - mile widzianeZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-dystrybucja towaru na paletach do klientaOFERUJEMY:
-stabilne zatrudnienie w niemieckiej firmie transportowej
-niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
-atrakcyjne wynagrodzenie
-urlop do 30 dni
-premie i benefity
-praca bez systemu
-super pracownicze eventy
-zakwaterowanie
-praca od zaraz.Osoby zaintersowane pracą w naszej firmie zapraszam do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 do 14:00.
Rekrutacja w j.polskim.Loca Logistik Gmbh jest częścią BplusZ Group, w skład której wchodzą Busse+Zerbe Gmbh, Loca-24 i Busse +Zerbe Deutschland. Jako firma transportowa pracujemyw modelu B2B z takimi znanymi firmami jak: Dachser, Schenker, DHL, UPS, itd., które zlecają nam transport różnych towarów z jednego miejsca do drugiego. Nasze usługi są wpełni dostosowane do życzeń naszych klientów. Posiadamy nowoczesną i zadbaną flotę, ponad 500 samochodów ciężarowych.Prosimy o załączenie klauzuli:

Lento