Pracownik fizyczny/ zastępca kierowcy kat. B (Bus do 3,5 t)

Izamet Olszewscy

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
IZAMET OLSZEWSCY SP. Z O.O.- Złom i Surowce wtórne,
w związku z rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko: Pracownik fizyczny/ zastępca kierowcy kat. B ( Bus do 3,5t)
Miejsce Pracy: Kalisz, praca od Pn - Pt 7-15
Opis Stanowiska:
- Prace fizyczne (produkcja, skup złomu, magazyny)
- Dostawy/ odbiory towaru (ładowanie na samochód, rozładowanie z samochodu, przenoszenie)
- W razie potrzeby przejęcie obowiązków kierowcy (prawo jazdy kat. B)
- Odpowiedzialność za bezpieczny przewóz towaru
- Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
- Dotrzymywanie terminów dostaw i odbiorów
- W przypadku mniejszej ilości tras- praca na produkcji i magazynieWymagania:
- Prawo jazdy kat. B
- Sprawność fizyczna (dźwiganie, przenoszenie)
- Odpowiedzialność i samodzielność
- Umiejętność pracy w grupie
- Terminowość i dyspozycyjnośćOferujemy:
- Okres próbny 1 miesiąc umowa zlecenie
- Po okresie próbnym umowę o pracę
- Niezbędne narzędzia pracy

Lento