Księgowa / Księgowy - język niemiecki (R2R)

Capgemini

  • Katowice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
  • Aplikuj teraz
Kim jesteśmy?
Bycie jednym z nas oznacza ciągły rozwój pośród wspaniałych ludzi. To zespół, z którym chce się spędzać czas w pracy i po niej. Szkolenia i inicjatywy sprawiają, że codzienne zadania są ciekawsze, przyjemniejsze i wyjątkowe.Jedną z jednostek biznesowych Capgemini Polska, do której możesz dołączyć, jest Business Services. Tworzą ją zespoły złożone z niezwykłych osób, które dostarczają rozwiązania naszym międzynarodowym klientom w takich obszarach jak HR, Finanse i Księgowość, Łańcuch Dostaw czy Transformacja Biznesowa. W Business Services mówimy w ponad 30 językach! Pracując z nami, możesz wykorzystać swoje umiejętności językowe, sprawdzić się w wielu dziedzinach i nauczyć się unikalnych, przydatnych umiejętności.It's time to #Get the Future You Want!Twoje życie jest w Twoich rękach, a Ty masz możliwość je ulepszyć, rozwinąć się i po prostu - dołączyć do nas :)Chcesz nas lepiej poznać? Zobacz krótkie wideo: What happens when the most important
artwork does not arrive on time?Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz Instagram - @capgeminipl lub odwiedź nasz profil na Facebooku - Capgemini Polska. Znajdziesz nas też znaleźć na TikToku! - @capgeminipl.Miejsce pracy (miasto) / Location KatowiceLink do strony z ofertąWojewództwo / Region śląskieWymagania względem kandydata / Job RequiremantsNasze wymagania:
  • znajomość zasad księgowości i pierwszego doświadczenia w obszarze finansów
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego (B1/B2 lub wyżej)
  • praktyczna znajomość programu MS Excel
  • umiejętności analityczne i interpersonalne
Mile widziane:
  • znajomość programu SAP
Zakres obowiązków / Job DescriptionTwoje przyszłe zadania:
  • rejestrowanie operacji finansowych
  • przyporządkowywanie transakcji do odpowiednich kategorii i kont księgowych
  • księgowanie transakcji
  • zamykanie okresu rozliczeniowego
  • dokonywanie rozliczeń międzyokresowych i dostosowań księgowych
  • tworzenie raportów finansowych
Oferujemy / Job BenefitsCo dla Ciebie przygotowaliśmy?
Wiele benefitów:
  • dostęp do infolinii Capgemini z możliwością rozmowy z terapeutą
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • bonusy za polecenie swoich znajomych do pracy w Capgemini
  • dostęp do aplikacji Inspiro z bogatą bazą audiobooków
  • dostęp do platformy benefitowej NAIS (ponad 40 dostępnych opcji: Netflix, Spotify, Multisport, bilety do kina itp.)
Rozwój osobisty i zawodowy:
  • Ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością uzyskania certyfikatu (np. MS Azure, AWS, Google) na naszej platformie szkoleniowej NEXT
  • Platforma z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, TED Talks, materiałów i szkoleń Coursera
  • Bezpłatny dostęp do konta Udemy Business z możliwością korzystania w godzinach pracy i poza nimi
  • Przejrzysta polityka zarządzania efektami pracy
Nasza legendarna atmosfera:cenimy pracę zespołową i dobre relacje. Pracujemy razem, pijemy razem kawę i tworzymy przyjaźnie zarówno w pracy, jak i poza nią.
  • brak oficjalnego dress code'u
  • rozmaite społeczności: OUTfront, Women@Capgemini, Foreigners Community i wiele innych
  • dzień wolny na rzecz wolontariatu
  • możliwość realizacji inicjatyw zmieniających świat dzięki naszemu Programowi Grantowemu
  • wyróżnienie "Top Employer Poland 2024" i "Top Employer Europe 2024" - dowód na nasze zaangażowanie w tworzenie wyjątkowego środowiska pracy oraz troskę o rozwój naszych pracowników
  • praca hybrydowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach