SPAWACZ MIG/MAG

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0821
Obowiązki:Spawanie elementów metalowych metodą MIG/MAG lub TIG. Elementy o różnej wielkości. Godz. pracy 7-15.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • znajomość rysunku technicznego
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Pozostałe wymagania:
  • [Inne] : Wynagrodzenie zależy od umiejętności i jakości pracy
Miejsce pracy: Rzemieślnicza 10-12, 76-200 Włynkówko, powiat: słupski, woj: pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca