konfekcjoner -pakowacz mroźnia

Randstad

  • Kutno, łódzkie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Poszukujesz dobrze płatnej pracy od poniedziałku do piątku? Jesteś otwarty/a na pracę w mroźni? Dla naszego Klienta - magazynu mroźni rozpoczynamy rekrutację na nowy sezon 2024! Jesteś zainteresowany/a ofertą? Zgłoś się do Randstad i zarezerwuj sobie już teraz miejsce na pracę od stycznia!konfekcjoner -pakowacz mroźnia Nr ref.: 298/12/2023/MG/jobs.pl Kutno (łódzkie)Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę tymczasową (ZUS, ubezpieczenie, chorobowe)
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Posiłek regeneracyjny
Zadania
  • Będziesz odpowiedzialny za pakowanie produktów zgodnie ze standardami i procedurami firmy.
  • Twoje codzienne obowiązki obejmują kontrolę jakości, obsługę maszyn do pakowania, utrzymanie czystości na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Oczekujemy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Badań sanitarnych
  • Sumienność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w mroźni - temperatura ok -20 stopni Celsjusza (praca w specjalistycznej odzieży termicznej, przerwy co 1,5 h pracy)
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl